امیر علیشاهی مدیر و سرپرست باشگاه آنیل ژیمناستیک

امیرعلیشاهی

امیر علیشاهی مدیر و سرپرست باشگاه آنیل ژیمناستیک یکی از مربی‌های حرفه‌ای و با سابقه درخشان در خصوص ورزش ژیمناستیک در شهر مشهد است.

باشگاه آنیل ژیمناستیک با هدف پرورش استعدادهای درخشان کودکان و بزرگسالان و آماده‌سازی آنان برای حضوری پرشور و موفق در مسابقات استانی، کشوری و جهانی به همشهریان عزیز خدمات ارائه می‌دهد.

سوابق کاری امیر علی شاهی

 1. مسئول کمیته استعدادیابی استان خراسان رضوی
 2. دبیر کمیته داوران ژیمناستیک استان خراسان رضوی
 3. مسئول کمیته داوران هیئت ژیمناستیک مشهد
 4. مربی تیم پدیده‌های ژیمناستیک در برنامه عصر جدید
 5. مربی تیم ملی نوجوانان ژیمناستیک کشور در سال 1399

 

افتخارات امیر علیشاهی |حضور تیم آنیل ژیمناستیک در برنامه عصر جدید

ژیمناستیک در مشهد- آنیل

ژیمناستیک کاران باشگاه آنیل برای به نمایش گذاشتن حرکات تخصصی و حرفه‌ای خود وارد برنامه عصر جدید شدند. در این بازی آن‌ها با استفاده از همه ابزارهای ژیمناستیک برای به حرکت گذاشتن فنون خود استفاده کردند. در این بازی ۲۰ کودک ۵ تا ۱۳ ساله حضور داشتند که حرکات خود را به عنوان یک پدیده ژیمناستیک در این سن اجرا نمودند و استعدادها و توانایی‌های خود را در برنامه عصر جدید احسان علیخانی در شبکه سه سیما در میان هزاران بیننده به نمایش گذاشتند.

بعد از آن که صدای اکسیژن شنیده شد، از میان ۴ داور حاضر در صحنه سه ۳ نفر آن‌ها رای قرمز دادند، داور چهارم که آقای مجید اسماعیلی بودند و به عنوان دارو سخت‌گیر برنامه عصر جدید شناخته می‌شود با به صدا درآوردن زنگ طلایی آن‌ها را به مرحله بعدی برنامه عصر جدید راه دادند.

این اولین برنامه‌ای بود که گروه آنیل ژیمناستیک مشهد در برنامه عصر جدید اجرا کردند و در آن موفق شدند با دریافت زنگ طلایی به مرحله بعدی صعود کنند؛ بنابراین می‌توان گفت که آقای امیر علیشاهی به عنوان مدیر و سرپرست این باشگاه قادر است کودکان شما را برای شکوفایی استعدادهای درخشان ورزشی هدایت کند. هر چند که در این مراحل سختی‌هایی وجود دارد که باید آن‌ها را تحمل کنند تا فنون ژیمناستیک را با نکات ریز آن اجرا نمایند؛ اما با تلاش و سخت کوشی می‌توانند در آینده در بازی‌های کشوری و آسیایی مقامات خوبی را به دست بیاورند. لذا می‌توان دریافت که ثبت‌نام در این باشگاه ورزشی دریچه خوبی برای راهیابی به مسابقات کشوری و جهانی باشد.

راه های ارتباطی با مربیان حرفه ای باشگاه امیر علیشاهی

اگر تمایل به شرکت و ثبت نام در دوره های ژیمناستیک باشگاه آنیل را دارید، می‌توانید با تکمیل فرم زیر، اطلاعات خود را وارد کنید تا تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرند و یا از طریق شماره تماس، با ما در ارتباط باشید.

ثبت نام در باشگاه امیر علیشاهی

  شماره تماس باشگاه امیر علی شاهی

  شما می‌توانید جهت ارتباط با مربیان حرفه ای باشگاه آنیل با شماره 09013441332 تماس بگیرید. 

   

  تصاویر امیر علیشاهی

  لیست شعب باشگاه امیر علیشاهی در مشهد

  در حال حاضر باشگاه آنیل ژیمناستیک در مشهد دارای 9 شعبه است که شما جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید روی شعب باشگاه آنیل ژیمناستیک، کلیک کنید.