درباره ما
درباره ما

نقطه عطف و ابتدایی به وجود آمدن باشگاه ژیمناستیک آنیل از هنگامی شروع شد که مهرشاد دستوارد، با آقای امیر  علیشاهی به صورت تخصصی به تمرینات ژیمناستیک پرداخت.
در این بازه زمانی با اینکه آقای علیشاهی از تجربه زیادی برخوردار نبودند اما با انگیزه و پشتکار فراوان ایشان، مهرشاد دستوارد حرکاتی را آموزش دید که با اجرای آن حرکات در سطح کشور و بین المللی خوش درخشید و به موفق به فتح سکو های مختلف و قهرمانی شد.
پس از آن آقای امیر علیشاهی با تمرکز بیشتر بر ژیمناستیک قهرمانی، هنرجویان دیگری را نیز پذیرفت و با انسجامی تیمی در سال 1398 قهرمانی تیمی استان خراسان‌ رضوی به وسیله این هنرجویان کسب گردید.
ایشان بلافاصله به عنوان کمک مربی تیم ملی نوجوانان در سال 1399 به فعالیت خود ادامه داده و با گروهی متشکل از ورزشکاران جدید باشگاه ژیمناستیک آنیل را تاسیس نمودند.
پس از گذشت برهه ای کوتاه به دلیل آموزش حرفه ای و اصولی به همراه تقاضای زیاد، فعالیت باشگاه ژیمناستیک آنیل در سطح شهر در شعب مختلف گسترش یافت.
و پس از همه گیری ویروس کرونا و کم رنگ شدن ورزش، ایشان توانستند با گروه جدیدی از شاگردان با نام پدیده های ژیمناستیک در مسابقه مهیج و ملی استعداد یابی عصر جدید شرکت نموده و نفسی زندگی بخش بر کالبد بی جان ورزش دمیده شد.
امروز اکثر ورزشکاران تیم استانی از ورزشکاران آموزش دیده باشگاه ژیمناستیک  آنیل می باشند که به لطف بودن فضا های ورزشی استاندارد و مربیان جوان و با انگیزه این دستاورد ها روز به روز در حال گسترش است.

کلاس ها

کلاس های ژیمناستیک ما

درباره ما
Rs-service

بازی و ورزش

ژیمناستیک ریتمیک سمبلی از زیبایی‌شناسی و ورزش است که در بین رشته‌های مسابقات المپیک قرار دارد.حرکات ژیمناستیک ریتمیک به زیبایی و متانت باله اجرا می‌شود و به طور کلی بسیاری از فرم‌های قرارگیری و پرش‌ها را از باله وام گرفته است.

Rs-service

ژیمناستیک قهرمانی

ژیمناستیک قهرمانی شامل دوره‌های پیشرفته برای آماده سازی ژیمناست برای شرکت در مسابقات کشوری و استانی است. این کلاس‌های آموزشی در سطح فوق حرفه‌ای برگزار می‌شود.

Rs-service

ژیمناستیک مقدماتی

یادگیری ژیمناستیک مانند هر چیز دیگری یک شبه اتفاق نمی‌افتد! ژیمناستیک مقدماتی شامل 11 مهارت پایه ژیمناستیک می‌شود که ژیمناست را برای سطح پیشرفته آماده می‌سازد.

Rs-service

ژیمناستیک بزرگسال

با شرکت در دوره‌های آموزشی ژیمناستیک بزرگسالان می‌توانید قدرت، انعطاف پذیری، تعادل و استقامت خود را بهبود ببخشید و بدن سالم‌تری داشته باشید.